Koltuk Takımları

Oturma odalarının ve salonların en vazgeçilmez mobilyaları arasında bulunan geleneksel ve modern koltuk takımları görünüşleri ve tasarımları ile yaşam alanlarına özel bir görünüm veriyorlar. Ev dekorasyonu başta olmak üzere koltuk takımları ofis gibi alanlarda da günümüzde tercih ediliyorlar. Yaşam alanında tasarımları ile dikkat çeken takımlar aynı zamanda en çok kullanılan eşyalar arasında da bulunuyor. Ev içindeki pek çok eylemin bu takımlar üzerinden yapılıyor olması başta olmak üzere rahatlamak, dinlenmek, eğlenceli anlar geçirmek amaçlarıyla kullanılması koltuk takımları her zaman kullanışlı yapıları ile öne çıkmış oluyorlar.

Benzersiz Şıklıkta Koltuk Takımları

Koltuk takımları her zaman evin genel tasarımını ve tarzını yansıttıkları için takım seçiminde bulunacak olanların da dikkatli olmalarını gerektiriyor. Siyah, mavi, kırmızı, beyaz modern koltuk takımı gibi çok farklı renklerde olan modeller evin havasını, görünüşünü, dokusunu etkileyici bir şekilde değiştiriyorlar. Özellikle tasarım alanında geniş yelpazede sunulan modeller bu sayede her tarza hitap etmeyi de başararak özel bir kullanım olanağı sunuyorlar.

Kimi alanlar için kapitoneli koltuk takımı modelleri tercih edilirken kimi alanlar için daha modern tarzda olan modeller tercih ediliyor. Her durumda çağın modasını ve sezonun da trendlerine uygun bir şekilde hitap etmeyi başaran 2021 koltuk takımı modelleri sayesinde istenilen çarpıcı görünümü elde etmek de çok kolay bir hale geliyor. Kişilerin estetik zevklerinin ve kullanım rahatlıklarının ön planda tutulduğu modeller sayesinde farklı tarzlara hitap eden koltuk modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Her Tarzı Yansıtan Modeller

Her tarzı yansıtan modeller sayesinde hem kullanım hem de estetik açıdan doğrudan size hitap eden modeller arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Misafirlerini yatılı olarak ağırlamak isteyenler için bu bakımdan yataklı koltuk takımı modelleri öne çıkıyor. Yataklı olan modeller, pratik bir şekilde açılarak rahat ve konforlu bir yatak haline gelebiliyorlar. Bu sayede misafirlerin ağırlanması da çok kolay hale geliyor. Aynı zamanda yataklı modeller pratik şekilde toplanarak alandan tasarruf etmeyi de olanaklı hale getiriyorlar.

Bunun yanında klasik ve ciddi duruşa sahip olan beyaz koltuk takımı gibi modeller de renkleri ve tasarımları ile birlikte alanda daha geleneksel ve ağırbaşlı bir görünüm alınmasına imkan veriyorlar. Geleneksel çizgilerin baskın olduğu ortamlar için ideal olan bu modeller ile birlikte istenilen çarpıcı görünüm de çok daha kolay bir şekilde elde edilebiliyor. Bunun yanında spor ve modern görünümün hakim olduğu ortamlar için de spor koltuk takımı modelleri öne çıkarak daha enerjik ve dinamik bir görünümün elde edilmesi de mümkün hale geliyor.

Her beğeniye hitap edecek şekilde tasarlanan koltuk takımları ile yaşam alanlarını istediğiniz gibi kolay bir şekilde düzenleyebilir, hem ev sakinleri hem de misafirler için en güzel görünümleri kolayca oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Koltuk Modelleri

Koltuk takımları her ne kadar şıklıkları ile öne çıkıyor olsalar da özellikle pratik yapılarıyla da günlük yaşamı kolaylaştırmaya imkan veriyorlar. Bazalı köşe takımı modelleri eşyaları çok olanlar için eşsiz bir fırsat yaratmış oluyorlar. Fazla olan eşyalar koltukların iç kısmına yerleştirerek kolay bir şekilde depolandıkları gibi aynı zamanda kötü bir görünüm oluşturmalarının da önüne geçilmiş oluyor. Bunun yanında antrasit köşe koltuk takımı modelleri de yine aynı işlevsel amaçlara hitap ederek her zaman en kullanışlı modellere ulaşmanızı sağlıyor.

Ortam tasarımının en önemli parçası haline gelen, üzerinde çok vakit geçirilen, bazen en güzel sohbetlerin yapıldığı bazen de sadece dinlenmek amacıyla kullanılan koltuk takımları kullanılacakları alanlarda en iyi görünümü sağlamak için metal mekanizmalı köşe koltuk modelleri gibi farklı çeşitlerde de sizlere sunuluyor. Bu sayede hem daha işlevsel hem de estetik açıdan daha etkileyici görünümleri çok kolay bir şekilde elde etmeniz de mümkün hale geliyor.

Yataklı köşe koltuk takımlarından diğer modellere kadar her modeli kolayca tercih edebilir ve en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Koltuk takımları fiyatları özelliklerine, tasarımına ve diğer sahip olduklarına göre değişkenlik gösteriyor olsa da her zaman ekonomik koltuk takımları sizler için sunuluyor. Sayfa üzerinden çok farklı çeşitler arasından kolay, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde modelleri inceleyebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 15

Yan paneli aç
-9%
Close

Angel Modern Koltuk Takımı

10.106  9.188 
Close
Close
-32%
Close

Asus Modern Koltuk Takımı

21.800  14.900 
-29%
Close

Arel Modern Koltuk Takımı

22.346  15.962 
Close
-29%
Close

Azura Modern Koltuk Takımı

24.708  17.649 
-29%
Close

Delfina Modern Koltuk Takımı

24.133  17.238 
-20%
Close

Harmony Modern Koltuk Takımı

12.881  10.246 
-20%
Close

Jenna Modern Koltuk Takımı

14.126  11.237 
-20%
Close

Monaco Modern Koltuk Takımı

13.543  10.773 
Close
-20%
Close

Nice Modern Koltuk Takımı

15.088  12.002 
Close
Close