HAKKIMIZDA

Metropol Mobilya, 1992 yılında marka yolculuğuna başladı. Bu yolculukta ona eşlik eden birikiminin içerisinde; işe olan hakimiyeti ve hep daha ileriye gitme arzusu vardı. 1994 yılında Şanlıurfa merkezde ilk mağazanın ardından, Kayseri’de ev mobilyası mağazası ve ayrı olarak da beyaz eşya mağazasını kurarak büyümeye devam etti. Metropol ile buluşma ise 2008 yılında oldu.
Üç kardeş olarak yola devam eden Metropol; güven duygusu üzerine inşa ettiği hizmet anlayışını devam ettirirken gelişme noktasında yükselen bir hızı da bünyesinde barındırıyor.

Şanlıurfa ve İstanbul’da; Metropol VIP, Metropol Modern mağazalarımız bulunmaktadır.

VİZYON

Tercih edilebilir bir marka olmak, beraberinde pek çok aşamayı getirir. Metropol; tüm bu aşamalara hakim olarak üretim ve satış sürecini yönetir. Bunları yönetirken de yine dürüstlük ve güven duygusu ile birlikte çalışır. Daha da ileriye giderken temel aldığı hiçbir duygu ve sorumluluğu bırakmayan Metropol, hep daha iyi bir hizmet ve süreç için çabalamaktadır. Metropol’ün varmak istediği nokta ise mağaza zinciri oluşturmaktır. Bu zincirin her halkasına; aynı özeni, kaliteyi ve şeffaflığı da ekleyerek ilerlemektir.

MİSYON

Şeffaflığı temel alan anlayışına, tüketici psikolojisini en yakından takip eden hizmet seçeneklerini de doğrudan ekleyen Metropol; ürün çeşitliliği ve bu çeşitlilikteki aynı yüksek kaliteyi en istenen şekli ile kullanıyor. Güven ise Metropol’ün en aşina olduğu duygudur. Hitap ettiği kesime de bu duygusunu iletmek temel amaçları arasında yer almaktadır. Öyle ki çok önceden Metropol ürününü satın almış olan birinin sorunu olduğunda, telefonun ucunda olmayı amaçlamakta olan bir marka konumundadır. Çünkü Metropol, yaşam alanlarına sadece mobilya değil; mutlu bir hayatın da imzasını atmak istemektedir.