Fonksiyonel TV üniteleri

Fonksiyonel TV Üniteleri Seçerken Renk Uyumu Sağlamanın Yolları

Fonksiyonel TV üniteleri her evin başköşesini almış durumdadır. Çünkü evlerin en dikkat çekici yerinde LCD televizyonlar ve TV üniteleri konumlandırılmaktadır. Evde odak duvar olacak şekilde, şık TV ünitesini bu konuma yerleştirebilirsiniz. Bu üniteler, kitaplık ya da vitrin gibi alternatif çözümler de sunmaktadır. Böylece bulunduğu yerin kalabalık olması yerine göz yormayan zarif bir alan ortaya çıkarabilirsiniz.

Devamını Oku

modern koltuk takımları

Modern Koltuk Takımları Dekorasyonunda Atlamamanız Gereken Noktalar

2021’in en sık tercih edilen dekorasyon örnekleri modern dekorasyondur. Şehrin kalabalığından, gürültüsünden kaçıp salonunuza sığınmak ister misiniz? O halde modern koltuk takımları tam size göre. Klasik mobilyaları seven kişilerin bile hoşuna gidebilen modern modeller, ferah ve rahatlatıcı havası ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Devamını Oku

Avangart yatak odası modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri Işıltısını Evinizin Her Yerine Yayacak!

Yatak odanız, en kişisel alanınızdır. Bu özel alanın gösterişle, zarafeti aynı anda yaşatmasını ister misiniz? Avangart yatak odası modelleri ile bu mümkün. Fransızca bir sözcük olan “Avangart” kelimesi sanatta deneysel fikir anlamına gelir. Dolayısıyla avangart mobilyalar, yenilikçi bir akımın eseridir.

Devamını Oku

Modern ve Rahat Koltuk Takımları Nasıl Seçilmelidir?

Aynı anda hem şık hem de modern koltuk takımlarına sahip mi olmak istiyorsunuz? O zaman son dönemin popüler ve çağdaş tasarımlarına yönelin. Rahat koltuk takımları işlevsellikleri ve konforları ile ön plana çıkarlar. Yani sizin ihtiyaçlarınıza cevap verirler. Bununla birlikte şık ve estetik çizgilerle pekiştirilerek dekorasyonunuza bambaşka bir hava da katarlar.

Devamını Oku

Salonda Şıklığın Anahtarı: Avangart Koltuk Takımları   

Klasik tasarımlarla yenilikçi bakış açısı birleşiyor. Çarpıcı bir etki bırakan avangart mobilyalar sizin de evinize ihtişam getirecek. Elit ve lüks bir yaşam alanı yaratan avangart koltuk takımları, günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Pek çok farklı tarza hitap etmek üzere üretilen bu mobilyalar, karakteristik bir özellikte.

Devamını Oku

Yemek Odalarını Şık Köşe Takımları İle Birleştirin

Şık, rahat ve konforlu; işte hepimizin aradığı koltuk takımları! Günümüzde özellikle sunduğu avantajlar sayesinde köşe takımları sıklıkla tercih ediliyor. Şık köşe takımları ile yaratıcılığınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Çünkü dekorasyonda pek çok fırsat yaratmanıza olanak sağlar.

Alandan sağladığı avantajın yanı sıra sportif – modern karışımı bir havaya sahiptir. Dekorasyonu hangi yöne çekeceğiniz ise odayı hangi dekoratiflerle tamamladığınıza bağlı. ‘L’ biçimindeki köşe takımları alandan büyük oranda yer açar. Puf ve benchlerle bu alanda konforlu bir görünüm yaratabilirsiniz.

Devamını Oku